(0) |
Новий холодагент R32, що використовується в настінних спліт-системах Carrier серії QHG, забезпечує найбільш високу ефективність. Завдяки новій конструкції лопатей вентилятора внутрішнього блоку ви отримуєте рівномірний потік повітря, а спліт-система витрачає на 30% менше електроенергії.
Нові спліт-системи Carrier серії QHG вже мають слот для підключення Wi-Fi-модуля (опція) та можуть керуватися з екрану вашого смартфона.
Спліт-системи Carrier серії QHG працюють у мережах з нестабільною електричною напругою в межах від 140 до 278 В та при температурі зовнішнього повітря від -15 °С (в режимі охолодження та обігріву) до +51 °С ( в режимі охолодження).
Сезонний коефіцієнт продуктивності системи в режимі нагріву (SCOP) становить від 4,1 до рекордних 7,5! Функція Турборежиму дозволить охолодити або обігріти повітря в приміщенні в найкоротші терміни.
Спліт-системи Carrier серії QHG чудовий вибір для створення комфортного мікроклімату за умови максимальної економії електроенергії.
| Комплектация | Наружный блок Внутренний блок Инструкция по монтажу Инструкция по эксплуатации на русском языке Пульт управления Батарейки тип "ААА" 2 шт |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові характеристики | Покрытие Golden Fin Технология быстрого охлаждения Технология активной очистки Active Clean Функция предотвращения прямого попадания воздушного потока Wind Avoid Me Функция самоочистки Active Clean Режим энергосбережения Econo+ |
| Функції | Самоочищення Таймер |
| Електроживлення | 220 В / 50 Гц |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічний Обігрів Охолодження |
| Площа приміщення, м² | 35 |
| Робота за мінусової температури, °C | -15 |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Макс. кількість можливих внутрішніх блоків | 1 |
| Wi-Fi модуль | Wi-Fi (опціонально) Пульт ДК |
| Тип фреону | R32 |
| Макс. довжина магістралі, м | 25 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 10 |
| Охолодження, кВт | 3.65 |
| Теплопродуктивність, кВт | 3.9 |
| Споживана потужність обігрів/охолодження | 1.15/1.13 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -15 - +50 °C |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 20/37 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 56 дБ |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 29.5 х 83.5 х 20.8 см |
| Вага внутрішнього блока | 8.7 кг |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 49.5 х 72 х 27 см |
| Вага зовнішнього блока | 23.7 кг |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 41 257 грн.
Кондиціонер мобільний ELECTROLUX EXP26U339CW 17 042 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 43 487 грн.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XA82IN Black Inverter R32 WI-FI 22 301 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FAI Inverter R32 WI-FI 41 561 грн.