(0) |
Серія Scandinavian Winter була спеціально розроблена для країн зі строгими кліматичними умовами, адже крім охолодження при температурі до +53 градусів, вони ще й здатні працювати на обігрів при зовнішній температурі до -20 градусів. Компресор інверторного типу дозволив значно знизити споживання енергоспоживання кондиціонера, про що свідчить клас енергоефективності А++. Більш того, кондиціонери DIGITAL SWT2 працюють виключно на найсучаснішому та екологічно безпечному фреоні R32. Рекомендована площа 25–35 м2.
Ключові характеристики Digital DAC-i12SWT2:
| Комплектация | Внутренний блок Наружный блок Пульт ДУ Инструкция Гарантийный талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Функції | Авторозморожування Гідрофільні покриття теплообмінників Датчики витоку холодоагенту Дисплей Захист від перепадів напруги Настроювання пам'яті Підсвітка Регулювання напрямку повітряного потоку Самодіагностика Самоочищення Сенсор присутності Таймер |
| Електроживлення | 220-240 В / 50 Гц |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічний Обігрів Осушення Охолодження Очищення повітря Турборежим |
| Площа приміщення, м² | 35 |
| Робота за мінусової температури, °C | -20 |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A++ |
| Макс. кількість можливих внутрішніх блоків | 1 |
| Wi-Fi модуль | Wi-Fi (опціонально) Пульт ДК |
| Тип фреону | R32 |
| Макс. довжина магістралі, м | 25 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 10 |
| Охолодження, кВт | 3.4 |
| Теплопродуктивність, кВт | 3.42 |
| Споживана потужність обігрів/охолодження | 0.92/1.13 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | От -20 до +53 °C |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 40/37/33/25/22 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 60 дБ |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 25 x 77.7 x 20 см |
| Вага внутрішнього блока | 8 кг |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 49.8 х 77.7 х 29 см |
| Вага зовнішнього блока | 24 кг |
| Фільтри тонкого очищення | Стандартный воздушный фильтр |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 41 257 грн.
Кондиціонер мобільний ELECTROLUX EXP26U339CW 17 042 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 43 487 грн.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XA82IN Black Inverter R32 WI-FI 22 301 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FAI Inverter R32 WI-FI 41 561 грн.