(0) |
Авторестарт — функція автоматичного перезапуску із запам'ятовуванням параметрів.
Режим SLEEP — Забезпечує комфортну зміну температури під час сну. А завдяки зменшенню швидкості вентилятора досягається мінімальний рівень шуму.
| Комплектация | Внутрішній блок Зовнішній блок Пульт ДК Елементи живлення AAA пульта ДК (2 шт.) Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Функції | Дисплей Настроювання пам'яті Самодіагностика Самоочищення Таймер |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічний Обігрів Осушення Охолодження Очищення повітря Турборежим |
| Площа приміщення, м² | 50 |
| Робота за мінусової температури, °C | -20 |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Wi-Fi модуль | Wi-Fi (опціонально) |
| Тип фреону | R32 |
| Макс. довжина магістралі, м | 25 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 10 |
| Охолодження, кВт | 6.81 |
| Теплопродуктивність, кВт | 6.87 |
| Споживана потужність обігрів/охолодження | 1.903/2.226 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | Від -20 до +53 °C |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 30-44 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 57 дБ |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 31.5 х 101 х 22 см |
| Вага внутрішнього блока | 13 кг |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 69.9 х 92 х 38 см |
| Вага зовнішнього блока | 16 кг |
| Охолодження | 24000 |
| Теплопродуктивність1 | 24500 |
| Фільтри тонкого очищення | Є |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 41 257 грн.
Кондиціонер мобільний ELECTROLUX EXP26U339CW 17 042 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 43 487 грн.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XA82IN Black Inverter R32 WI-FI 22 301 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FAI Inverter R32 WI-FI 41 561 грн.