(0) |
| Комплектация | Внутрішній блок Зовнішній блок Пульт ДК Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Функції | Дисплей Самодіагностика Самоочищення Таймер |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічний Обігрів Осушення Охолодження Очищення повітря Турборежим |
| Площа приміщення, м² | 35 |
| Робота за мінусової температури, °C | -30 |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Wi-Fi модуль | Wi-Fi (вбудований) |
| Тип фреону | R32 |
| Охолодження, кВт | 3.53 |
| Теплопродуктивність, кВт | 4.2 |
| Споживана потужність обігрів/охолодження | 0.84/0.95 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -30 - +54 С |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 20/24/28/32/36/41/46 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 54 дБ |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 30.1 х 99.6 х 22.5 см |
| Вага внутрішнього блока | 13.5 кг |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 59.6 х 89.9 х 37.8 см |
| Вага зовнішнього блока | 45.5 кг |
| Охолодження | 12044.36 |
| Теплопродуктивність1 | 14330.4 |
| Фільтри тонкого очищення | Є |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 41 257 грн.
Кондиціонер мобільний ELECTROLUX EXP26U339CW 17 042 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 43 487 грн.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XA82IN Black Inverter R32 WI-FI 22 301 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FAI Inverter R32 WI-FI 41 561 грн.