(0) |
Технологія «Stable Frequency Control»
Ця технологія забезпечує плавну та стабільну роботу кондиціонера на наднизьких частотах (15 Гц).
Технологія "Noise Analysis"
Завдяки технології "Noise Analysis" забезпечується практично безшумна робота внутрішнього та зовнішнього блоків.
Фільтри
Кондиціонер комплектується двома фільтрами на вибір (опція): фільтр з активованого вугілля "Антизапах"; фільтр «Антибактерицидний пригнічувач»; фільтр «Нанотитановий антихімічний каталізатор»; електретний пиловловлювальний фільтр.
Самоочищення внутрішнього блоку
Після припинення роботи кондиціонера, вентилятор не зупиняється і видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення цвілі, грибків і розмноження бактерій всередині блоку.
Режим комфортного сну SLЕЕР
Безшумна робота за спеціальною програмою в автоматичному режимі упродовж 8 годин. Забезпечує максимально сприятливі температурні умови для комфортного сну.
Автоматична система захисту від обмерзання нового покоління Intelligent Preheating
На відміну від звичайної схеми розморожування «за часом» — у середньому 10 хвилин розморожування на 50 хвилин роботи компресора, запуск процесу розморожування відбувається тільки за умови реальної необхідності. Така сучасна технологія, очевидно, зменшує втрати електроенергії на непотрібні цикли розморожування.
| Комплектация | Кондиціонер Пульт ДУ |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Функції | Дисплей Самоочищення |
| Режими роботи | Автоматичний Нічний Обігрів Осушення Охолодження Очищення повітря Турборежим |
| Площа приміщення, м² | 52 |
| Робота за мінусової температури, °C | -15 |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A |
| Тип фреону | R410A |
| Макс. довжина магістралі, м | 25 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 10 |
| Охолодження, кВт | 5.27 |
| Теплопродуктивність, кВт | 5.5 |
| Споживана потужність обігрів/охолодження | 1.53/1.42 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -15 - +48 °C |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 40 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 53 дБ |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 70 х 60 х 21.5 см |
| Вага внутрішнього блока | 14 кг |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 95.5 х 70 х 39.6 см |
| Вага зовнішнього блока | 49 кг |
| Охолодження | 18000 |
| Теплопродуктивність1 | 18000 |
| Фільтри тонкого очищення | Електретний пиловловлювальний фільтр |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 41 257 грн.
Кондиціонер мобільний ELECTROLUX EXP26U339CW 17 042 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 43 487 грн.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XA82IN Black Inverter R32 WI-FI 22 301 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FAI Inverter R32 WI-FI 41 561 грн.