(0) |
Бренд LIBERTON був створений у Берліні, і головний офіс цієї компанії розміщується там до сьогодні. Що ж означає назва Liberton? «Liberty» — свобода, увімкни — це «On». У перекладі з англійської — дістань свободу!
LIBERTON постійно вдосконалює дизайн і технології, вивчає потреби за допомогою соціології, підвищує якість і рівень своєї
продукції, дає користувачам усі рекомендації й інструкції.
| Комплектация | Зовнішній блок Внутрішній блок Пульт ДК Інструкція Батарейки AAA 2 шт. |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Функції | Дисплей Таймер |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічний Обігрів Осушення Охолодження |
| Площа приміщення, м² | 30 |
| Робота за мінусової температури, °C | -15 |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Охолодження, кВт | 2.64 |
| Теплопродуктивність, кВт | 2.78 |
| Споживана потужність обігрів/охолодження | 0.75/0.72 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -15 - +45 °C |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 31 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 50 дБ |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 25.5 х 69.8 х 19 см |
| Вага внутрішнього блока | 8.5 кг |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 50 х 60 x 23.2 см |
| Вага зовнішнього блока | 27 кг |
| Охолодження | 9000 |
| Теплопродуктивність1 | 9000 |
| Фільтри тонкого очищення | Є |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 41 257 грн.
Кондиціонер мобільний ELECTROLUX EXP26U339CW 17 042 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 43 487 грн.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XA82IN Black Inverter R32 WI-FI 22 301 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FAI Inverter R32 WI-FI 41 561 грн.