(0) |
Алюмінієвий теплообмінник із гідрофільним покриттям
Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що не дає змогу швидко утворюватися цвілі та бактерій, забезпечуючи водночас ефективнішу роботу кондиціонера.
Компресор DC inverter
Компресор з інвертором постійного струму дає змогу збільшити ефективність роботи кондиціонера, отже, зниження споживання енергії заощаджує Ваші витрати. Така система набагато економніша і надійніша, ніж кондиціонери з постійною потужністю компресора.
Режим осушення повітря
Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, що ґрунтується на різниці між встановленою температурою та поточною кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторним увімкненням і вимиканням режимів охолодження і вентиляції.
Під час увімкнення режиму осушення на ПДК відображається символ "Крапелька"
Функція "Стеж за мною (Follow Me)"
Якщо цю функцію активовано на ПДК, процесор керування внутрішнього блока буде отримувати дані про температуру в кімнаті з температурного датчика, встановленого в пульті дистанційного керування, що дає змогу більш точно регулювати роботу кондиціонера, досягаючи заданого режиму в зоні розміщення ПДК в кімнаті. Зона дії сигналу від пульта не перевищує 8 м.п. на прямій лінії "пульт — внутрішній блок".
Захист від замерзання приміщення, підтримання температури +8 °C
Система керування кондиціонерів може підтримувати в приміщенні температуру повітря + 8 °C, щоб не сильно охолоджувалися стіни та не замерзав водопровід. Це актуально використовувати для дач, гаражів або якщо Ви їдете у відпустку взимку, і Вам не потрібно постійне прогрівання приміщення до комфортної температури. Водночас кондиціонер споживає менше електроенергії, оскільки перепад температур вулиця/будинок зменшується.
Теплообмінник із підвищеним тепловідданням
Підвищене тепловіддання. У блоках використовуються теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддання підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання і, отже, збільшується ефективність роботи системи.
Нічний режим
Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну та комфортного пробудження. Режим триває упродовж 7-годинного циклу, водночас зменшується швидкість вентилятора, у такий спосіб знижуючи рівень шуму, а також автоматично, через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (в режимі охолодження температура піднімається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). Після закінчення режиму (через 7 годин) налаштування температури повертаються до початково заданого значення.
Зовнішній блок дизайну "Діамант"
Дизайнери Midea не забули також про зовнішній вигляд корпусу зовнішнього блоку кондиціонера, що саме собою рідкість для кліматичної техніки. Зовнішній блок набагато витонченіший за своїх побратимів, має грані, як у діаманта, а увага до деталей говорить про високий рівень виробництва та ретельно продуману дизайн-концепцію.
Виявлення витоку холодоагенту
Якщо виявлений витік холодоагенту, дисплей внутрішнього блоку покаже код помилки «EC». Ця функція допоможе захистити компресор від поламання у разі підвищення температури унаслідок витоку холодоагенту.
Самоочищення
Режим самоочищення. Залежно від серії цей режим вмикається або автоматично у разі вимкнення кондиціонера (на внутрішньому блоці жалюзі закриваються, але вентилятор надалі працює ще 10 ~ 15 хв, вентилюючи й підсушуючи теплообмінник), або примусово, у разі активації його з ПДК.
Silence
Режим "Тиша" — кондиціонер знижує оберти вентилятора внутрішнього блока до мінімальних, водночас рівень шуму роботи кондиціонера так само знижується.
Технологія 180-градусного хвильового інверторного перетворення — керівна напруга без «імпульсних» ефектів (усувається ступеневість синусоїди). Як порівняти зі стандартним 120° струмом прямокутної форми надає такі переваги:
Режим Турбо
Функція «Turbo» — у разі увімкнення цього режиму, кондиціонер здійснює максимально швидке охолодження або обігрівання, для створення комфортних умов якнайшвидше.
Контроль і керування через Wi-Fi (Опція — Wi-Fi флешка)
Midea RAC розробила мобільний застосунок для сучасних смартфонів, який виконує функцію пульта. Як і пульт керування, смартфон керує кондиціонером через інфрачервоний порт, а в разі найсучасніших моделей кондиціонерів Midea — через Wi-Fi-з'єднання (для деяких серій Wi-Fi stick — опція).
Покупці можуть абсолютно безоплатно завантажити застосунок для смартфона за допомогою QR-кодів, що містяться в інструкції користувача.
| Комплектация | Внутрішній блок Зовнішній блок Пульт ДК Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Функції | Дисплей |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Режими роботи | Іонізація Автоматичний Вентилятор Нічний Обігрів Осушення Охолодження Турборежим |
| Площа приміщення, м² | 25 |
| Робота за мінусової температури, °C | -15 |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Wi-Fi модуль | Wi-Fi (опціонально) |
| Тип фреону | R32 |
| Охолодження, кВт | 3.22 |
| Теплопродуктивність, кВт | 3.75 |
| Споживана потужність обігрів/охолодження | 1.25/1.34 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | Від -15 до +50 °C |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 38.5-22.5 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 55.5 дБ |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 29 х 73 x 20 см |
| Вага внутрішнього блока | 8 кг |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 43 x 68 x 28 см |
| Вага зовнішнього блока | 21 кг |
| Фільтри тонкого очищення | Є |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 41 257 грн.
Кондиціонер мобільний ELECTROLUX EXP26U339CW 17 042 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 43 487 грн.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XA82IN Black Inverter R32 WI-FI 22 301 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FAI Inverter R32 WI-FI 41 561 грн.