(0) |
Керування зволожувачем здійснюється за допомогою сенсорної панелі та цифрового LED-дисплея, а також завдяки спеціальному мобільному застосунку TUYASMART через Wi-Fi.
Зволожувач має індикацію основних показників роботи: рівня зволоження, інтенсивності зволоження, активізації УФ лампи, нічного режиму, таймера і WIFI.
1. Натисніть кнопку вмикання/вимикання ON/OFF — загориться яскравим світлом індикатор інтенсивності зволоження MIST, інші кнопки будуть наполовину підсвічені. За замовчуванням пристрій працюватиме на рівні 3.
2. Натискаючи кнопку регулювання інтенсивності зволоження MIST, можна встановити значення від 1 (мінімальна інтенсивність) до 3 (максимальна інтенсивність).
3. За допомогою кнопки керування таймером TIMER встановіть час автоматичного вимкнення приладу через 1, 2, 4 або 8 годин, після закінчення встановленого часу пристрій вимкнеться автоматично.
4. Натисніть кнопку вологості HUMIDITY, щоб встановити вологість від 40% до 90%. Один дотик збільшує вологість на 5%, після 90% буде скасована встановлена вологість.
5. Натисніть кнопку режим сну SLEEP, щоб перейти в режим сну, прилад збереже поточний стан і вимкне підсвітку індикаторів.
6. Також прилад обладнаний ультрафіолетовою лампою для знезараження води. Для вмикання UV-лампи потрібно натиснути на кнопку з підписом UV.
7. У разі якщо немає води в резервуарі, спалахне відповідний індикатор на дисплеї, тричі зазвучить сигнальний звук, індикатор нестачі води буде вимкнений, і за 10 секунд прилад вимкнеться автоматично.
8. Керування приладом за допомогою мобільного застосунка TUYASMART через Wi-Fi використовує ті ж функції, що й сенсорна панель керування.
Для зручної експлуатації приладу було спеціально розроблене верхнє заливання води в бак для води. Це істотно допоможе Вам під час перенесення приладу з кімнати в кімнату та під час наповнення бака водою.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 42 х 20 х 18 см |
| Вага | 1.35 кг |
| Вага в упаковці | 1.39 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 42.5 х 21 х 19 см |
| Тип | Ультразвуковий |
| Тип керування | Сенсорне |
| Індикація | Немає води в ємності |
| Додаткові функції | Гігростат (регулювання вологості) Дисплей Можливість інтеграції в систему Розумний дім Пульт ДК Таймер |
| Реком. площа обслуговування, кв. м | 35 |
| Місткість резервуара для води, л | 3.5 |
| Споживана потужність, Вт | 25 |
| Продуктивність, мл/год | 300 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.