(0) |
Ardesto USH-M-BTN-4L-W — ультразвуковий зволожувач повітря від компанії Ardesto. Такий функціональний пристрій необхідний у будинках, де є потребою контроль за показниками повітря. Такий пристрій очищає й зволожує повітря, насичує його активними кисневими молекулами та виприскує воду. Зволожувач керується в механічний спосіб за допомогою поворотного перемикача.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 37 х 16 х 16 см |
| Вага | 1.2 кг |
| Вага в упаковці | 1.35 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 40.5 х 19.5 х 19.5 см |
| Тип | Ультразвуковий |
| Тип керування | Механічне |
| Додаткові характеристики | Верхнє затікання води |
| Додаткові функції | Автоматичне вимкнення у разі відсутності води |
| Реком. площа обслуговування, кв. м | 40 |
| Місткість резервуара для води, л | 4 |
| Споживана потужність, Вт | 28 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.