(0) |
Зволожувач повітря BONECO S 250 забезпечує м'яке зволоження і сприяє створенню сприятливого мікроклімату в будинку.
Стерильна пара не обпалює, її температура не перевищує +48 °C. Завдяки цьому паровий зволожувач Boneco S250 можна використовувати як домашній інгалятор. Ароматичні олії , вдихувані разом із парою під час інгаляції, полегшують симптоми застуди. Вода з бака надходить у спеціальний відсік, де нагрівається й перетворюється на пару та далі надходить у приміщення.
Нагрівання води відбувається в невеликій камері, куди вода надходить із сусіднього відсіку за принципом сполучених посудин. У приладі також реалізована система підтримки рівня води й автоподавання води в піддон.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 31.5x28x17.3 см |
| Вага | 2.3 кг |
| Вага в упаковці | 2.38 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Тип | Паровий |
| Тип керування | Сенсорне |
| Додаткові функції | Автоматичне вимкнення у разі відсутності води Гігростат (регулювання вологості) Дисплей Захист від накипу Підсвітка Таймер |
| Основні функції | Ароматизація |
| Реком. площа обслуговування, кв. м | 50 |
| Місткість резервуара для води, л | 4 |
| Споживана потужність, Вт | 285 |
| Продуктивність, мл/год | 300 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.