(0) |
Сучасна людина шукає передові рішення для створення правильного мікроклімату в будинку. Одним із таких рішень стане ультразвуковий зволожувач повітря U700, створений відомою в усьому світі швейцарською компанією Boneco.
Зволожувач U700 створює й підтримує оптимальний рівень вологості в приміщенні (40-60%) і працює у двох режимах зволоження — «холодна» або «тепла» пара. Інформаційний сенсорний дисплей із функцією авто затемнення відображає всю актуальну інформацію із рівня вологості, встановлених режимів і швидкості зволоження. Продуктивність за зволоженням становить до 600 мл/год. Для зволоження можна використовувати водопровідну воду — у комплекті передбачений фільтр-картридж, для очищення води від солей жорсткості.
Зручне обслуговування зволожувача — місткий резервуар для води (9 літрів) дасть змогу приладу працювати тривалий час без доливання води. Капсула для ароматичних олій дасть вам змогу наповнити приміщення улюбленим ароматом, створюючи сприятливі умови для ароматерапії.
Для екології будинку
Мікроклімат у будинку потрібно підтримувати в параметрах, максимально наближених до здорової й чистої атмосфери. Оптимальним рівнем вологості в приміщенні вважається вологість 40-60%.
Для догляду за меблями
U700 створить оптимальні умови в приміщеннях, де представлені антикварні предмети, музичні інструменти або дерев'яні покриття для підлоги (паркет, паркетна дошка). Небезпека сухого повітря полягає в тому, що низька вологість повітря призводить до розсихання дерев'яних деталей, появи тріщин і деформації елементів із дерева. Регулярне підтримання рекомендованого рівня вологості в приміщенні допомагає уникнути псування деревини, сторонніх скрипів та інших неприємних наслідків.
Турбота про рослини
Екзотичні рослини досить вимогливі до вологості в приміщенні, і вимагають до себе особливого дбайливого ставлення. Недотримання цих умов призводить до змарнілості й висихання рослин. Підтримувати рекомендовані для рослин кліматичні умови вам допоможе зволожувач U700. Ваша оранжерея буде тішити вас круглий рік!
Принцип роботи
У роботі ультразвукових зволожувачів використовується цікавий фізичний ефект: всередині корпусу приладу встановлена мембрана, яка вібрує в ультразвуковому діапазоні, розбиваючи воду на дрібні краплі. Через робочу камеру приладу вентилятором проганяється повітря. У такий спосіб, прилад генерує хмару «туману». Ультразвуковий зволожувач U700 має високу продуктивність зі зволоження — до 600 мл/год, 2 режими зволоження — «холодна» або «тепла» пара, капсулу для ароматичних олій та інформативний дисплей, з функцією авто затемнення (індикація залежно від рівня освітлення стає яскравішою або тьмянішою).
Коли в приладі закінчується вода або необхідно провести процедуру очищення, на дисплеї загоряється індикатор, який підказує Вам — що потрібно зробити.
Технологія очищення й знезараження води
Щоб зробити процес експлуатації зволожувача максимально простим і використовувати водопровідну воду для зволоження, у всіх ультразвукових зволожувачах Boneco передбачений фільтр — картридж з іонообмінною смолою, термін експлуатації якого 2-4 місяці (залежно від якості водопровідної води та частоти використання приладу). Функція попереднього нагрівання води до 80 °C (пастеризація) забезпечує повне очищення води від хвороботворних мікробів і бактерій.
Заміна фільтрів-картриджів
Для зволоження в прилад можна заливати водопровідну воду — у всіх ультразвукових зволожувачах Boneco передбачений фільтр — картридж, що очищає воду від солей жорсткості. Термін експлуатації фільтра-картриджа становить 2-4 місяці та залежить від якості водопровідної води і частоти користування приладом. Зручним рішенням для споживачів, які прагнуть заощадити гроші на витратних матеріалах, є іонообмінна смола (гранулят), що треба купувати окремо, для наповнення фільтра-картриджа.
Правильне встановлення ультразвукового зволожувача
Ультразвуковий зволожувач повітря U700 встановлюється на будь-якій рівній горизонтальній поверхні в приміщеннях площею до 80 м². Бажано не ставити зволожувач безпосередньо на підлогу, позаяк волога, що випаровується зволожувачем, може пошкодити покриття для підлоги. Зверніть увагу, щоб зволожувач стояв на відстані не ближче за 30 см від найближчої стіни.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 36 x 32.5 x 19 см |
| Вага | 4.6 кг |
| Вага в упаковці | 5.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 40 x 34 x 20 см |
| Тип | Ультразвуковий |
| Тип керування | Сенсорне |
| Додаткові характеристики | Сумісні з моделями Boneco: А250, A7417, 7017, 7057 |
| Індикація | Немає води в ємності |
| Додаткові функції | Автоматичне вимкнення у разі відсутності води Гігростат (регулювання вологості) Дисплей Регулятор інтенсивності пара Таймер |
| Реком. площа обслуговування, кв. м | 80 |
| Місткість резервуара для води, л | 9 |
| Споживана потужність, Вт | 180 |
| Продуктивність, мл/год | 600 |
| Фільтр | Змінюваний |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.