(0) |
Зволожувач повітря WETAIR MH-250 забезпечує м'яке зволоження та сприяє створенню сприятливого мікроклімату в домі.
Зволожувач MH-250 потужністю 28 Вт має резервуар для води місткістю 2,6 літра, що забезпечує безперервну роботу зволожувача 10–12 годин.
Ідеально підійде для приміщень площею до 35 кв. м.
Керування приладом відбувається завдяки одній ручці керування.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 33.5 x 16.3 x 16.3 см |
| Вага | 1.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 36.5 x 18.5 x 18.5 см |
| Тип | Ультразвуковий |
| Тип керування | Механічне |
| Індикація | Немає води в ємності |
| Основні функції | Ароматизація |
| Реком. площа обслуговування, кв. м | 35 |
| Місткість резервуара для води, л | 2.6 |
| Споживана потужність, Вт | 28 |
| Продуктивність, мл/год | 150 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.