(0) |
(0) |
Зволожувач Deerma DEM-F628S насичує повітря очищеною водяною парою й підтримує оптимальний рівень зволоженості в приміщенні. Адже відомо, що як сухе, так і перезволожене повітря може стати причиною поганого самопочуття. Зволожувач Deerma — це саме той смарт-прилад, який без зайвих нагадувань і складного настроювання створить здоровий і комфортний мікроклімат у будинку й офісі.
Очищення води ультрафіолетом
Щоб гарантувати повну безпеку для здоров'я, перед перетворенням у водяний туман вода проходить стадію глибокого очищення УФ-променями. Вбудована у зволожувач ультрафіолетова лампа здатна повністю очистити воду на біологічному та фізичному рівні. Ви можете бути впевнені, що для зволоження повітря в будинку використовується чиста до останньої краплі вода.
Оптимальний рівень зволоженості
Deerma DEM-F628S швидко зволожує повітря в приміщенні й, досягнувши оптимальних показників, автоматично знижує інтенсивність роботи. Прилад здатний із високою точністю визначати та самостійно підтримувати потрібний рівень зволоженості. Контролюючи вологість повітря у встановлених межах від 45 до 90%, зволожувач не допускає пересушування повітря в кімнаті або його перенасичення водою.
Вся інформація на дисплеї
Великий і яскравий дисплей містить вичерпну інформацію про стан атмосфери в кімнаті та про поточний режим роботи приладу. Так, на дисплей виводяться актуальні дані про температуру та вологість повітря, щоб ви могли оперативно коригувати ці показники.
Не завадить комфортному відпочинку
Зволожувач Deerma DEM-F628S працює настільки безшумно (рівень шуму 30 дБ), що ви зможете відпочити та розслабитися, зовсім не помічаючи його в кімнаті. Щоб світіння дисплея не дратувало очі, його можна вимкнути тривалим натисканням на кнопку таймера. Таймер допоможе запрограмувати роботу зволожувача, щоб вам не довелося витрачати час на ручне керування.
Цілий день роботи без дозаправляння
У бак зволожувача Deerma DEM-F628S поміщається 5 л води. Цього цілком вистачить на цілий день роботи зволожувача навіть за інтенсивного режиму зволоження. Прилад підтримує три режими потужності, які можна змінювати залежно від стану повітря в кімнаті. У режимі інтенсивного зволоження Deerma DEM-F628S розпорошує до 300 мл/год.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 35 x 19 x 19 см |
| Вага | 1.2 кг |
| Вага в упаковці | 1.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 35 х 20 х 20 см |
| Тип | Ультразвуковий |
| Тип керування | Сенсорне |
| Індикація | Немає води в ємності |
| Додаткові функції | Гігростат (регулювання вологості) Дисплей Таймер |
| Місткість резервуара для води, л | 5 |
| Споживана потужність, Вт | 25 |
| Продуктивність, мл/год | 300 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.