(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.5 х 21 x 21 см |
| Вага | 2 кг |
| Вага в упаковці | 3.16 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 32.5 х 25.5 x 25.5 см |
| Тип | Ультразвуковий |
| Тип керування | Електронне |
| Рівень шуму, дБ | 30 |
| Індикація | Вологості Рівня зволоження |
| Додаткові функції | Автоматичне вимкнення у разі відсутності води Гігростат (регулювання вологості) Захист від накипу Таймер |
| Основні функції | Очищення |
| Реком. площа обслуговування, кв. м | 40 |
| Місткість резервуара для води, л | 2.5 |
| Споживана потужність, Вт | 115 |
| Продуктивність, мл/год | 380 |
| Рівень шуму, Дб | 30 |
| Режими роботи | Тепла та холодна пара |
| Діапазон регулювання вологості | 30 - 70 % |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.