(0) |
Виготовлена зі склокерамічної панелі варильна поверхня GPC 723 BE з нагрівальними елементами типу Hi-Light виконана у гарному дизайні, проста у догляді та ідеально підійде для будь-яких приміщень.
Ця модель оснащена автовідключенням після останньої зміни температури або активації інших функцій. Отже виключається ризик залишити працюючу панель надовго без нагляду.
Завдяки індикації залишкового тепла, можна не тільки вберегти себе від опіків, а використовувати теплову енергію за призначенням, заощадивши електрику.
Функція блокування доступу від дітей виключає можливість випадкової зміни налаштувань, що підвищує безпеку експлуатації.
| Комплектация | Варильна поверхня Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 9.2 кг |
| Вага в упаковці | 10.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11 х 68 х 58 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Захист від переливу |
| Ширина, см | 59 |
| Глибина, см | 52 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В 380 В |
| Оснащення | Автовимкнення Дисплей Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5.5 х 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 20 см, потужністю 1.8 кВт Ліва задня: діаметром 16.5 см, потужністю 1.2 кВт Права передня: діаметром 16.5 см, потужністю 1.2 кВт Права задня: діаметром 20 см, потужністю 1.8 кВт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Висота, см | 5.1 |
| Слайдер управління | Прямий |
| Максимальна потужність під'єднання, Вт | 6000 |
| Частота струму, Гц | 50 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 913 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Whirlpool AKT 8900 BA 10 754 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.