(0) |
Варильна поверхня електрична BOSCH PUG61KAA5E є вбудованим 4-конфорковим багатофункціональним приладом для швидкого приготування їжі без пригорання. Інтуїтивно зрозуміле сенсорне керування моделлю дозволяє легко вибрати потрібну конфорку, задати необхідний ступінь нагрівання та активувати додаткові функції, при цьому спеціальним індикатором можна контролювати рівень енергоспоживання.
| Комплектация | Варочная поверхность Кабель: 1 м |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5.1 x 59.2 x 52.2 см |
| Вага | 9.959 кг |
| Вага в упаковці | 11.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 13 x 75 x 60 см |
| Функції | Захист від дітей Розпізнавання посуду |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Автовимкнення З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5.1 x 56 x 49-50 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Правая передняя: диаметром 180 мм, мощностью 1800 Вт Правая задняя: диаметром 145 мм, мощностью 1400 Левая передняя: диаметром 145 мм, мощностью 1400 Вт Левая задняя: диаметром 180 мм, мощностью 1800/3100 Вт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Індукційні |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Максимальна потужність підключення | 4800 Вт |
| Країна виробник | Іспанія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 913 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Whirlpool AKT 8900 BA 10 754 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.