(0) |
Естетика
Вбудована варильна панель ідеально вписується в концепцію сучасної кухні з єдиною стільницею. Вона не ламає безперервність ліній, що не тільки красиво, а й гігієнічно: плиту впритул до меблів присунути неможливо, тому щілини неминуче забиваються пилом. Склокераміка довговічна та витривала, але на місці стику панелі та стільниці часто виникають відколи — недарма модель AKT 8130 LX укладена в рамку з неіржавкої сталі: вона як поверхню від пошкоджень захистить, і молоку, що втекло, не дасть розтектися на всю стільницю.
Переваги склокераміки
Серед електричних варильних панелей домінує склокераміка (від повсякденної назви матеріалу, з якого виготовляється поверхня). Основна перевага такої варильної поверхні — низька теплова інерційність. Тобто панель нагрівається за лічені секунди та довго остигає, чим вигідно відрізняється від звичних «млинців», які повільно роблять і те й інше, а приблизно 30% енергії в буквальному сенсі йде в повітря (фактично — споживач отримує гігантську витрату, після чого низька ціна такої плити — оманлива).
Варильна поверхня AKT 8130 LX має ідентифікацію залишкового нагріву, тому не варто побоюватися можливих опіків. Розтоплюємо олію на сковороді, розбиваємо яйця і вмикаємо конфорку — тепла для приготування яєчні вже досить, а прилад тим часом пропрацював усього півхвилини. Ви будете приємно здивовані, побачивши показання лічильника. Склокераміка проводить жар спрямовано: розжарюється не вся поверхня, а лише зона над нагрівальним елементом. Сама ж панель зберігає кімнатну температуру, не гріє повітря й не витрачає зайвої електроенергії.
Подвійна зона нагрівання
Поверхня AKT 8130 LX обладнана подвійною зоною нагрівання: Внутрішньої достатньо для невеликих каструльок, додаємо зовнішній контур — можна ставити посуд стандартної форми.
| Комплектация | Варильна поверхня Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4.6x58x51 см |
| Вага | 8 кг |
| Вага в упаковці | 9 кг |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14x67.5x60 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Автовимкнення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.2x56x49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 180 мм, потужністю 1700 Вт Ліва задня (розширена): діаметром 120/210 мм, потужністю 700/2100 Вт Права передня: діаметром 145 мм, потужністю 1200 Вт Права задня: діаметром 145 мм, потужністю 1200 Вт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Особливості конфорок | Розширена зона на 2 конфорки |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Оформлення крайки | Окантування бічних крайок |
| Максимальна потужність підключення | 6200 Вт |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 913 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Whirlpool AKT 8900 BA 10 754 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.