(0) |
Варильну поверхню Whirlpool AKT 8130 BA можна порадити великим сім'ям з маленькими дітьми, які проживають у будинках без газопроводу або з певних причин вирішили використовувати тільки електричну побутову техніку. Пропонована модель має стильний та вишуканий вигляд. Вона міститься в чорному корпусі розмірами 4,6х58х51 см, важить приблизно 8 кг, має 4 зони нагрівання максимальною сумарною потужністю 6,2 кВт. Серед останніх вона заслуговує на особливу увагу завдяки можливості збільшення діаметра, що дає змогу використовувати під час готування будь-який великий посуд. Покриття робочої панелі Whirlpool AKT 8130 BA — склокерамічне. Органи керування зроблено сенсорними. З-поміж іншого зазначимо наявність захисту від дітей, індикатора залишкового тепла та таймера.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4.6 х 58 х 51 см |
| Вага | 8 кг |
| Вага в упаковці | 9 кг |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Дисплей Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.2 х 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва ближня: потужність 1,70 кВт, діаметр 180 мм Ліва дальня: потужність 0,75/2,10 кВт, діаметр 120/210 мм Права ближня: потужність 1,20 кВт, діаметр 145 мм Права дальня: потужність 1,20 кВт, діаметр 145 мм |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Особливості конфорок | Розширена зона на 2 конфорки |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Максимальна потужність підключення | 6200 Вт |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 913 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Whirlpool AKT 8900 BA 10 754 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.