(0) |
Блокування від дітей
Легко випадково увімкнути або вимкнути поверхню, якщо Ви зайняті на кухні різними видами діяльності. Особливо, якщо у Вашому будинку є діти. Щоб обмежити цей ризик, варильні панелі Hansa оснащені спеціальним замком (ChildLock). Увімкніть блокування і Ви отримаєте повний контроль. Безпека для всіх членів родини!
Швидкий попередній нагрів
Вам часто потрібно нагріти пательню або каструлю перед приготуванням. Варильна поверхня Hansa оснащена функцією швидкого попереднього нагрівання, яка швидко та автоматично розігріє посуд, потім адаптує потужність нагріву до обраного рівня. Насолоджуйтесь своїм новим комфортом!
Система сенсорного управління
Тільки користь і вигода. Сенсорна система управління дає Вам доступ до багатьох розширених функцій, включаючи точний вибір потужності нагріву, блокування панелі. Без елементів, які виступають з поверхні варильної панелі, Ви можете швидко та легко чистити її, уникаючи виснажливого та тривалого очищення.
Таймер
Ця функція дозволяє налаштовувати час приготування (максимум 99 хвилин) для кожної конфорки, що значно полегшує одночасне приготування декількох страв. Коли час закінчується, зона вимикається і лунає звуковий сигнал.
Таймер-хвилинник
Також таймер можна використовувати окремо від зон нагріву, щоб таймер їх не вимикав, а тільки пролунав звуковий сигнал по закінченню налаштованого часу. Або навіть тоді, коли зони поверхні вимкнені, зручно для особистих потреб, наприклад, готування в духовій шафі, якщо в неї немає свого таймера.
Отримайте повний контроль над часом!
Зони нагріву HiLight
Нова найсучасніша технологія дозволяє заощадити час та енергію. Зони приготування їжі досягають бажаної температури набагато швидше.
Захисне відключення зон нагріву
З метою безпеки кожна зона нагріву обладнана системою автоматичного відключення. Максимальний час роботи визначається відповідно до обраної потужністю нагріву. Якщо протягом тривалого часу потужність не змінюється, то відповідна зона відключається і з'являється індикація залишкового тепла.
Індикатор гарячої зони
Функція інформує вас, чи не гаряча зона після зняття каструлі з конфорки. При температурі вище 60 °C на дисплеї з'являється буква «H». Між 45 та 60 °C з'являється буква «h». Зробіть свою кухню більш безпечною!
Зона нагріву діаметром 18 см, потужністю 1,8 кВт
Дозволяє нагрівати каструлі, пательні, діаметр днища яких не менше 18 см. Потужність зони HiLight 1,8 кВт.
Зона нагріву діаметром 14,5 см, потужністю 1,2 кВт
Дозволяє нагрівати каструлі, пательні, діаметр днища яких не менше 14,5 см. Потужність зони HiLight 1,2 кВт.
Монтаж варильної поверхні на одному рівні з робочою поверхнею
Більше немає бруду в зазорах між варильною поверхнею та робочою поверхнею! Поверхня Hansa сконструйована таким чином, що її можна вбудовувати в кухонну стільницю без будь-яких проміжків, в яких може збиратися сміття. Тепер робота на кухні - чисте задоволення!
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4.8х30х52 см |
| Вага | 5 кг |
| Вага в упаковці | 6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12.5х41х61 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Дисплей З вилкою живлення Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.6х28.5х49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня: діаметром 14.5 см, потужністю 1.2 кВт Задня: діаметром 18 см, потужністю 1.8 кВт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Domino |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Максимальна потужність підключення | 3000 Вт |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 913 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Whirlpool AKT 8900 BA 10 754 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.