(0) |
Просте керування
Новий інтерфейс дасть змогу інтуїтивно взаємодіяти з варильною поверхнею завдяки зручно розміщеній панелі керування, ви завжди легко керуватимете всіма параметрами.
Індукційна технологія
Індукційна технологія полягає в нагріванні лише посуду, а не всієї поверхні приладу, знижуючи дисперсію енергії на 10% і також забезпечуючи ідеальні результати.
Керування напругою
З функцією керування живленням ви встановлюєте рівень потужності плити, щоб уникнути ризику навантаження блока живлення у вашому домі.
Швидке нагрівання
Насолоджуйтесь надзвичайно швидким закипанням завдяки зоні швидкого нагрівання.
Конфорка швидкого нагрівання 3 кВт
Ця модель варильної поверхні Whirlpool обладнана конфоркою швидкого нагрівання 3 кВт для досягнення незабутніх результатів ще швидше.
Незвичайний дизайн
Наші варильні поверхні покликані бути красивими та функціональними. Видатний дизайн Filo наших інтегрованих варильних поверхонь робить прибирання простішим, ніж будь-коли.
Фронтальна панель керування
Повний контроль. Зручні й ергономічні елементи керування, розміщені на передній панелі, забезпечують приємне та просте використання.
Індукційна технологія
Індукційна технологія полягає в нагріванні лише посуду, а не всієї поверхні приладу, знижуючи дисперсію енергії на 10% і також забезпечуючи ідеальні результати.
| Комплектация | Варильна панель Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5.4 х 59 х 51 см |
| Вага | 10.1 кг |
| Вага в упаковці | 11.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12 x 67 x 60 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Розпізнавання посуду |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Автовимкнення Дисплей Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 x 56 x 48 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 14.5 см, потужністю 1.6 кВт Ліва задня: діаметром 21 см, потужністю 3 кВт Права передня: діаметром 18 см, потужністю 2.1 кВт Права задня: діаметром 14.5 см, потужністю 1.6 кВт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Індукційні |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Максимальна потужність підключення | 7200 Вт |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 913 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Whirlpool AKT 8900 BA 10 754 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.