(0) |
Beko є великим турецьким брендом, який займається виробництвом безлічі різної техніки, включно з побутовими приладами. Компанії належать чотирнадцять заводів, які розташовані в різних країнах. Beko виділяється на тлі конкурентів тим, що розробляє свої власні технології, які істотно підвищують ефективність техніки. Побутова техніка Beko постійно здобуває різноманітні нагороди, як-от найвища нагорода "StiWa", нагороди дизайну та технології «Plus X», премії «ТРМ» і безліч інших.
| Комплектация | Варильна поверхня Інструкція по експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 3.7 х 58 х 51 см |
| Вага | 8.1 кг |
| Вага в упаковці | 9.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12.5 х 65.5 х 55.5 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від переливу Об'єднані зони |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Автовимкнення Дисплей Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 х 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня ліва: діаметром 12/21 см, потужністю 0.75/2.2 кВт Передня права: діаметром 16 см, потужністю 1.5 кВт Задня ліва: діаметром 14 см, потужністю 1.2 кВт Задня права: діаметром 14х25 см, потужністю 1.1/2 кВт |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Особливості конфорок | Розширена зона на 2 конфорки |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Максимальна потужність підключення | 6900 Вт |
| Кількість ступенів потужності | 9 |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 913 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Whirlpool AKT 8900 BA 10 754 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.