(0) |
Індукційна варильна поверхня EX675LEC1E від компанії Siemens з інноваційними функціями, які надають високий рівень гнучкості приготування в будь-якій ситуації.
Модель принесе більше задоволення під час приготування й полегшить процес очищення.
| Комплектация | Варильна поверхня електрична Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5.1x60.2x52 см |
| Вага | 14 кг |
| Вага в упаковці | 15 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12.6x60.3x75.3 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Звуковий сигнал Об'єднані зони Програматор Розпізнавання посуду Турборежим (Booster) |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Автовимкнення Дисплей Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5.1x56x49-50 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва: дві діаметром 19 см, потужністю 2.2 кВт (у режимі powerBoost 3.7 кВт) або одна діаметром 38x23 см, потужністю 3.3 кВт (у режимі powerBoost 3.7 кВт) Задня права: діаметром 14.5 см, потужністю 1.4 кВт (у режимі powerBoost 2.2 кВт) Передня права: діаметром 21 см, потужністю 2.2 кВт (у режимі powerBoost 3.7 кВт) |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Індукційні |
| Максимальна потужність підключення | 7400 Вт |
| Кількість ступенів потужності | 17 |
| Країна виробник | Іспанія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 913 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Whirlpool AKT 8900 BA 10 754 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.