(0) |
Сенсорне керування
Крім зручності застосування (простота підтримання пристрою в чистоті), дає змогу використовувати велику кількість передових функцій: точне налаштування потужності до дев'яти рівнів, тимчасове керування процесом приготування їжі та блокування увімкнення дітьми.
Індикатор залишкового тепла
У момент відімкнення поля нагрівання з'являється "H" як сигнал "поле нагрівання гаряче!".
Захист від вмикання дітьми
Призначена для того, щоб захистити увімкнене поле нагріву від його вимикання дітьми без дозволу. Завдяки цьому Ви захищаєте себе та своїх близьких від опіків і у Вас є впевненість у тому, що нічого поганого не станеться, а будинок і його мешканці залишаться в безпеці.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5 х 57.5 х 50.5 см |
| Вага | 7.8 кг |
| Вага в упаковці | 9.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12.5 х 59.5 х 69.5 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В 380 В |
| Оснащення | Дисплей |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 2.5 х 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Права передня: діаметром 14.5 см, потужністю 1.2 кВт Права задня: діаметром 18 см, потужністю 1.8 кВт Ліва передня: діаметром 21 см, потужністю 2.3 кВт Ліва задня: діаметром 14.5 см, потужністю 1.2 кВт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Оформлення крайки | Рамка за периметром |
| Максимальна потужність підключення | 6500 Вт |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 913 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Whirlpool AKT 8900 BA 10 754 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.