(0) |
| Бренд | WHIRLPOOL |
| Комплектация | Варильна поверхня Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника та 12 місяців безкоштовного післягарантійного сервісного обслуговування |
| Габарити (ВхШхГ) | 4.6 х 58 х 51 см |
| Вага | 8 кг |
| Вага в упаковці | 9 кг |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14 х 67.5 х 60 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Дисплей Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.2 х 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 18 см, потужністю 1.7 кВт Ліва задня: діаметром 21 см, потужністю 2.1 кВт права передня: діаметром 14.5 см, потужністю 1.2 кВт Права задня: діаметром 14.5 см, потужністю 1.2 кВт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Особливості конфорок | Розширена зона на 2 конфорки |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Максимальна потужність підключення | 6200 Вт |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 913 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Whirlpool AKT 8900 BA 10 480 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.