(0) |
| Комплектация | Варильна поверхня Інструкція Гарантійний талон Монтажний комплект Шнур живлення без вилки |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4.8 х 29 х 52 см |
| Вага | 4.32 кг |
| Вага в упаковці | 5.04 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12 х 39.5 х 59 см |
| Функції | Stop&Go Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Захист від переливу |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Автовимкнення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4 х 26 х 48.5 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня конфорка: діаметром 16.5 см, потужністю 1.2 кВт Задня конфорка: діаметром 20 см, потужністю 1.8 кВт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Domino |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Максимальна потужність підключення | 3000 Вт |
| Кількість ступенів потужності | 9 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 913 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Whirlpool AKT 8900 BA 10 754 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.