(0) |
| Бренд | Ventolux |
| Комплектация | Варильна поверхня Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника та 12 місяців безкоштовного постгарантійного сервісного обслуговування |
| Габарити (ВхШхГ) | 3 х 59 х 51 см |
| Вага в упаковці | 10 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15 x 65 x 55 см |
| Додаткові характеристики | Частота мережі: 50 Гц |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 2 x 54 х 45 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 19 см, потужністю 2000 Вт Ліва задня: діаметром 15.8 см, потужністю 1000 Вт Права передня: діаметром 15.8 см, потужністю 1000 Вт Права задня: діаметром 19 см, потужністю 1500 Вт |
| Матеріал поверхні | Нержавіюча сталь |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Бічне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Традиційні електричні млинці |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 913 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Whirlpool AKT 8900 BA 10 754 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.