(0) |
Кухонні прилади Kaiser прекрасно поєднуються одне з одним і можуть гармоніювати з кухнями різних стилів. Вони представляють чудові дизайнерські рішення, надійність і універсальність.
Сучасний лаконічний дизайн, який підтримують високоякісні матеріали, як-от тепло- і ударостійке скло, масивні металеві елементи, у поєднанні з високою потужністю й ефективністю, є найважливішими атрибутами всіх моделей торгової марки Kaiser.
| Комплектация | Варильна поверхня Скребок для чищення поверхні Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 6.02х77х52 см |
| Вага | 13.5 кг |
| Вага в упаковці | 15.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14.5х85х67.5 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Об'єднані зони Розпізнавання посуду Сенсор кипіння |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Автовимкнення Дисплей Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 3.8х74х49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня ліва: 180 мм, потужністю 2000-2300 Вт Задня ліва: 180 мм, потужністю 1500-2000 Вт Передня права: 180 мм, потужністю 2000-2300 Вт Задня права: 180 мм, потужністю 1500-2000 Вт Центральна: 210 мм, потужністю 2000-2300 Вт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Особливості конфорок | Розширена зона на 2 конфорки |
| Дизайнерська колекція | La Perle |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Індукційні |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Максимальна потужність підключення | 7800 Вт |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 913 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Whirlpool AKT 8900 BA 10 754 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.