(0) |
Нагрівальні елементи Hi-light забезпечують потужне тепло та швидкий запуск. Максимальна температура може бути досягнута за одну мить, що сприяє заощадженню часу й енергії.
Плита вирізняється елегантним дизайном, що надає кухні вишуканого стилю. Керамічні плити прості в експлуатації й чищенні. Керування нагрівальними елементами здійснюється за допомогою безступеневого керування.
Індикатор залишкового тепла
Всі електричні плити Kaiser обладнані індикаторами залишкового тепла, що гарантують безпеку користувачів. Індикатор горить доти, поки температура відповідної зони нагрівання не перевищить 60 °C. вимкнені зони нагрівання можна використовувати для підігрівання посуду, що забезпечує заощадження енергії.
Електронне точне керування окропом
Система забезпечує автоматичне зниження температури відповідно до обраної. Як це працює? — По-перше, зона варіння в кінцевому підсумку нагрівається, а потім автоматично вимикається: температура опускається до заздалегідь обраної.
| Комплектация | Варильна поверхня Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5.5 x 28.8 x 52 см |
| Вага | 4.5 кг |
| Вага в упаковці | 5.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11 х 57.5 х 38 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Програматор |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Автовимкнення Дисплей Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4 x 26.8 x 50 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня: діаметром 16.5 см, потужністю 1200 Вт Задня: діаметром 12 см/20 см, потужністю 1000/2000 Вт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Domino |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Особливості конфорок | Розширена зона на 2 конфорки |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Максимальна потужність підключення | 3200 Вт |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 913 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Whirlpool AKT 8900 BA 10 754 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.