(0) |
Керамічна поверхня
Прикрасьте вашу кухню елегантною і витонченою варильною поверхнею. Готуйте з задоволенням — від цього їжа буде тільки смачнішою!
Легкий рух руки — і поверхня сяє
Склокерамічне покриття Samsung легко очищається, завдяки чому з нього можна без зусиль видалити навіть великі плями. Гладкий, ергономічний дизайн дає змогу очистити поверхню від плям і жиру одним рухом м'якої ганчірки. Крім того, керамічне покриття нагрівається набагато слабкіше, ніж інші електричні панелі, через що плями не підгоряють. Отже, мити цю плиту куди простіше, ніж брудні тарілки!
Сенсорне керування
Зручність приготування! Наша склокерамічна варильна поверхня обладнана двома конфорками з потужними нагрівальними поверхнями для приготування їжі.
Flex Zone
Готуйте страви різних форм із гнучко настроюваною зоною варильної панелі — Flex Zone. Завдяки прямокутній формі ви можете розміщувати великий або довгастий посуд і готувати швидше й ефективніше.
Дитячий замок
Функція Child Safety Lock не дає змогу дітям умикати варильну поверхню. Одним дотиком до кнопки керування панель керування повністю блокується, і варильну поверхню неможливо ввімкнути випадково, що виключає ризики опіку.
Індикатор температури
Коли панель вимкнена, на ній горітиме "H", якщо температура, як і раніше, висока, він згасне, коли панель охолоне, щоб ви могли уникнути опіків і використовували можливості залишкового тепла для підтримання температури приготовленої їжі.
| Комплектация | Варильна поверхня Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 6 x 59 x 52 см |
| Вага | 12.2 кг |
| Вага в упаковці | 14.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11.5 x 69 x 64.5 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Розпізнавання посуду |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Автовимкнення Дисплей З вилкою живлення Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 6 х 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Зона FlexZone: потужністю 3000 Вт Права передня: діаметром 180 мм, потужністю 1800 Вт Права задня: діаметром 180 мм, потужністю 1800 Вт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Особливості конфорок | Розширена зона на 2 конфорки |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Індукційні |
| Максимальна потужність підключення | 7000 Вт |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 913 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Whirlpool AKT 8900 BA 10 754 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.