(0) |
Блокування від дітей
Блокування не дасть вашим дітям самостійно увімкнути панель і вбереже від опіків. Блокування також не дасть їм змінювати параметри в процесі роботи пристрою, тому ви зможете спокійно робити ваші справи в той час, коли панель працює на потрібній потужності.
Система Sensor Control
Система Sensor Control дає змогу зручно та швидко вибрати потужність нагрівання, задати час приготування або увімкнути блокування від дітей. Оскільки жодні елементи не виступають над поверхнею, догляд стає дуже простим і швидким. Суцільні плюси!
Індикатор залишкового тепла
Індикатор залишкового тепла повідомляє про те, що зона нагрівання все ще залишається гарячою, попри те, що вона вже вимкнена. Коли значок залишкового тепла "H" перестане горіти, температура поверхні опустилася нижче за 50 градусів і більше немає ризику обпектися. Ця функція є однією з найбільш корисних із погляду безпеки.
Німецька склокераміка Schott Ceran
У всіх склокерамічних варильних панелях і плитах ми використовуємо найкращу склокераміку від німецького виробника Schott Ceran. Інноваційний процес виробництва робить кераміку SCHOTT безпечною, ефективною й надійною.
Захисне вимкнення зон нагрівання
Задля безпеки кожна зона нагрівання обладнана системою автоматичного вимкнення. Максимальний час роботи визначається відповідно до обраної потужності нагрівання. Якщо упродовж тривалого часу потужність не змінюється, то відповідна зона вимикається і з'являється індикація залишкового тепла.
Автозакипання
Ця функція ідеальна для приготування страв, які спочатку потрібно швидко довести до закипання, а потім рівномірно тушкувати або смажити ще якийсь час. Варильна панель із цією функцією автоматично знижує температуру зони нагрівання після заданого часу, потрібного для закипання.
| Комплектация | Варильна поверхня Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5 х 57.5 х 50.5 см |
| Вага | 7.8 кг |
| Вага в упаковці | 9.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12.5 х 69.5 х 59.5 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Сенсор кипіння |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В 380 В |
| Оснащення | Автовимкнення Дисплей |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 2.5 х 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 210 мм, потужністю 2.3 кВт Ліва задня: діаметром 145 мм, потужністю 1.2 кВт Права передня: діаметром 145 мм, потужністю 1.2 кВт Права задня: діаметром 180 мм, потужністю 1.8 кВт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Оформлення крайки | Рамка за периметром |
| Максимальна потужність підключення | 6500 Вт |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 913 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Whirlpool AKT 8900 BA 10 754 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.