(0) |
Фронтальна панель керування
Механічні ручки керування розташовані в центрі поверхні на безпечній відстані від нагрівального елемента. Механічне керування поверхнею за допомогою поворотних перемикачів є простим, інтуїтивно зрозумілим та надійним.
Чавунні нагрівальні елементи
Чавунні нагрівальні диски досягають своєї максимальної потужності за 15 секунд після ввімкнення приладу. Чавун загалом є міцним, довговічним, стійким до прогоряння матеріалом та довго зберігає тепло, що так важливо для приготування їжі.
| Комплектация | Варильна поверхня Монтажний комплект Шнур живлення 0.9 м Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5 х 29 х 51.5 см |
| Вага | 4.5 кг |
| Вага в упаковці | 5.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 13 х 34.5 х 57 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 х 25,5 х 48 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня: діаметром 145 мм, потужністю 1500 Вт Задня: діаметром 145 мм, потужністю 1500 Вт |
| Матеріал поверхні | Нержавіюча сталь |
| Вид поверхні | Domino |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Традиційні електричні млинці |
| Максимальна потужність підключення | 2200 Вт |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 913 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Whirlpool AKT 8900 BA 10 754 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.