(0) |
Керамічна поверхня
Прикрасьте вашу кухню елегантною і витонченою варильною поверхнею. Готуйте з задоволенням — від цього їжа буде тільки смачніше!
Легкий рух руки — і поверхня сяє
Склокерамічне покриття Samsung легко очищається, завдяки чому з нього можна без зусиль видалити навіть великі плями. Гладкий, ергономічний дизайн дозволяє очистити поверхню від плям і жиру одним рухом м'якої ганчірки. Крім того, керамічне покриття нагрівається значно слабкіше, ніж інші електричні панелі, через що плями не підгорає. Таким чином, мити цю плиту куди простіше, ніж брудні тарілки!
Сенсорне управління
Зручність приготування! Наша склокерамічна варильна поверхня обладнана чотирма конфорками з потужними нагрівальними поверхнями для приготування їжі.
| Комплектация | Варильна поверхня Інструкція по експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5.5 x 57.5 x 50.5 см |
| Вага | 8.2 кг |
| Вага в упаковці | 9.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11.5 x 69 x 64.5 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Автовимкнення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5.5 х 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Права передня: діаметром 14.8 см, потужністю 1.2 кВт Права задня: діаметром 17 / 26.5 см, потужністю 2.4 кВт Ліва передня: діаметром 12.9 / 21.5 см, потужністю 2.2 кВт Ліва задня: діаметром 14.8 см, потужністю 1.2 кВт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Особливості конфорок | Розширена зона на 2 конфорки |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Максимальна потужність підключення | 7000 Вт |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 913 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Whirlpool AKT 8900 BA 10 754 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.