(0) |
Індукційна поверхня SIEMENS EX675LXC1E з інноваційними функціями, які надають високий рівень гнучкості приготування в будь-якій ситуації.
Функція PowerMove Plus: збільшення/зменшення потужності приготування завдяки переміщенню посуду (попереднє налаштування зон приготування).
Сенсор смаження fryingSensor: розігрівання до бажаного рівня температури та її автоматична підтримка для ідеального результату смаження без підгорання.
Інтуїтивне керування зонами розширення Dual lightSlider.
Комбінується з варильними поверхнями для приготування їжі Domino і повнорозмірними поверхнями для приготування їжі такого ж дизайну.
| Комплектация | Варильна поверхня Електрокабель (1.1 м) Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5.1x91.2x52 см |
| Вага | 22 кг |
| Вага в упаковці | 23 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Звуковий сигнал Об'єднані зони Програматор Розпізнавання посуду Турборежим (Booster) |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Автовимкнення Дисплей Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5.1x88x49-50 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва зона VarioInduсtion: розмір 40x23 см, потужністю 3.3/3.7 кВт або дві 20x23 см, потужністю 2.2/3.7 кВт Центральна конфорка: діаметром 21/26/32 см, потужністю 2.2/2.6/3 кВт (макс. рівень потужності 3.7 кВт) Права зона VarioInduсtion: розмір 40x23 см, потужністю 3.3/3.7 кВт або дві 20x23 см, потужністю 2.2/3.7 кВт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Особливості конфорок | Розширена зона на 3 конфорки |
| Дизайнерська колекція | iQ700 |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Індукційні |
| Максимальна потужність підключення | 11100 Вт |
| Кількість ступенів потужності | 17 |
| Країна виробник | Іспанія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 913 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Whirlpool AKT 8900 BA 10 754 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.