(0) |
Сенсорне керування потужністю POWER-SLIDE
Проведіть або торкніться пальцем у потрібному місці на лінійці керування для вибору потрібної потужності.
Система автоматичного вимикання Safety Guard
Якщо Ви після використання поверхні не вимкнули одне або кілька нагрівальних полів, то після закінчення максимального часу ввімкнення одного з них поля вимикаються автоматично.
Блокування кнопок Захист дітей
Щоб уникнути небажаної експлуатації, керування поверхнею може бути заблоковано. Спокій для життя без тривог і безпечного, впевненого використання.
Склокерамічна поверхня
Ударостійка склокераміка. Естетичне задоволення в поєднанні з більшою легкістю очищення.
Індикатор залишкового тепла
Вказує, коли поле нагрівання достатньо гаряче після використання. Ця індикація гасне, температура опустилася нижче 60 °C.
Легкість монтажу
Монтаж можливий у стільниці, зроблені з будь-яких матеріалів.
| Комплектация | Варильна поверхня Інструкція Скребок для чищення поверхні |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 6.2 х 59 х 52 см |
| Вага | 8.9 кг |
| Вага в упаковці | 10 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11.5 х 65 х 56 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Автовимкнення Дисплей Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5.5 х 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Права передня: діаметром 16.5 см, потужністю 1.2 кВт Ліва задня: діаметром 16.5 см, потужністю 1.2 кВт Ліва передня: діаметром 12/17.5/23 см, потужністю 0.8/1.6/2.3 кВт Права задня: діаметром 16.5/16х27 см, потужністю 1.1/2 кВт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Особливості конфорок | Розширена зона на 2 конфорки Розширена зона на 3 конфорки |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Максимальна потужність підключення | 6700 Вт |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 913 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Whirlpool AKT 8900 BA 10 754 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.