(0) |
Зручне керування варильною поверхнею.
Зберігайте контроль над процесом приготування в будь-якій ситуації. Панель керування DirectSelect Premium дозволяє вам змінювати рівень потужності, а інтерфейс користувача відображає тільки потрібні функції. Коли варильна поверхня вимкнена, інтерфейс стає невидимим, що додає нотку елегантності в дизайн.
Смажити їжу ще ніколи не було так просто.
Хочете посмажити ідеальний стейк, але не хочете купувати спеціальний термощуп? Тоді є вихід – варильна поверхня Bosch із датчиком PerfectFry. Незалежно від того, який стейк ви любите, сенсор PerfectFry контролює температуру в сковороді під час смаження і робить точні коригування в міру потреби. Ідеальний результат – це просто.
Швидке та безпечне приготування.
Під час приготування на індукційній плиті тепло спрямоване виключно на днище посуду, а сама конфорка практично не нагрівається. Це сприяє швидкому приготуванню та виключає тепловіддачу до приміщення. Індукція має вищу швидкість нагріву та безпеку, адже ви не зможете отримати серйозних опіків. Також індукційну поверхню легко доглядати і мити, адже на ній нічого не пригорає.
Витяжка, яка дасть вам максимальну свободу.
Вбудований вентиляційний модуль у варильних поверхнях Bosch полегшить вам планування вашої кухні. Вам більше не доведеться думати, де встановити витяжку. Адже де б ви її не розмістили – варильна поверхня із вбудованою витяжкою Bosch завжди максимально ефективно готуватиме страви та знищуватиме запахи.
Прискорюйте приготування страв до 50%.
Необхідно швидко закип'ятити воду або додати трохи спеки під час приготування? Завдяки функції PowerBoost це можливо. Закип'ятіть 2 літри води в 3 рази швидше, ніж на звичайній склокерамічній варильній поверхні. Функція PowerBoost підвищує потужність нагріву та скорочує час приготування.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 22.3 х 81.6 х 52.7 см |
| Вага | 27.8 кг |
| Вага в упаковці | 32.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 43 х 94 х 66 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Захист від переливу Об'єднані зони Розпізнавання посуду Сенсор кипіння |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Автовимкнення З вилкою живлення Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 22.3 х 75 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва: розміром 40 х 24 см, потужністю 3.3 кВт Права: розміром 40 х 24 см, потужністю 3.3 кВт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Індукційні |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Максимальна потужність підключення | 7400 Вт |
| Країна виробник | Франція |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 913 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Whirlpool AKT 8900 BA 10 754 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.