(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 6 х 59 х 52 см |
| Вага | 8.6 кг |
| Вага в упаковці | 9.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11.8 x 67.8 x 60 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Розпізнавання посуду |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Автовимкнення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.8 х 56 х 49 см |
| Рік випуску | 2023 |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 210 мм, потужністю 2200/2400 Вт Ліва задня: діаметром 145 мм, потужністю 1400/1500 Вт Права передня: діаметром 145 мм, потужністю 1400/1500 Вт Права задня: діаметром 180 мм, потужністю 1700/1800 Вт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Індукційні |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Максимальна потужність підключення | 6900 Вт |
| Країна-виробник товару | Румунія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 913 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Whirlpool AKT 8900 BA 10 754 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.