(0) |
Група компаній Midea Electric Appliances Co динамічно розвивається консорціумом підприємств з виробництва та продажу побутової техніки (насамперед кліматичної техніки), комплектуючих до неї (компресорів, вентиляторів, двигунів) останні 22 роки.
Компанія Midea була заснована в 1968 році на базі майстерні пластикових пробок, яка надалі перетворилася на завод з випуску вентиляторів, а з початку економічного прориву КНР на початку 90-х років ХХ століття змогла увійти на ринок виробництва кондиціонерів та досягти позиції лідера щодо впровадження нових інноваційних технологій як власної розробки, так і у кооперації з найбільшими світовими виробниками.
Основним у бізнесі компанії є виробництво побутових, комерційних та промислових систем кондиціювання (за підсумками 2005 – 2006 років – лідер у Китаї), але й не тільки це – так, з 2003 року організовано виробництво мікрохвильових печей (№ 2 у Китаї), холодильників, пральних машин, вентиляторів (№ 1 у Китаї), іншої побутової техніки.
| Комплектация | Варочная поверхность Инструкция Гарантийный талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5.5 х 59 х 52 см |
| Вага | 8.5 кг |
| Вага в упаковці | 9.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11.5 х 69 х 64.5 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Автовимкнення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4 x 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передняя левая: мощностью 1.8 кВт Задняя левая: мощностью 1.2 кВт Задняя правая: мощностью 1.8 кВт Передняя правая: мощностью 1.2 кВт |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Максимальна потужність підключення | 6000 Вт |
| Кількість ступенів потужності | 9 |
| Країна-виробник товару | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 913 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Whirlpool AKT 8900 BA 10 754 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.