(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага в упаковці | 13.94 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11.8 х 86.8 х 60 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Звуковий сигнал Розпізнавання посуду Турборежим (Booster) |
| Ширина, см | 78 |
| Глибина, см | 52 |
| Оснащення | Автовимкнення Зі шнуром живлення Підсвітка панелі керування Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 6 х 75 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 220 мм, потужністю 2300/3200 Вт Ліва задня: діаметром 220 мм, потужністю 2300/3200 Вт Середня: діаметром 210 мм, потужністю 2300/3200 Вт Права передня: діаметром 180 мм, потужністю 1800/2800 Вт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Особливості конфорок | Розширена зона на 2 конфорки |
| Оформлення крайки | Скошені краї |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Максимальна потужність під'єднання, Вт | 7350 Вт |
| Довжина шнура живлення, м | 1.5 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 913 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Whirlpool AKT 8900 BA 10 754 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.