(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4.9 х 58 х 51 см |
| Вага в упаковці | 9.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15 х 67 х 62 см |
| Додаткові характеристики | Довжина кабелю живлення 1.1 м |
| Функції | Індикатор залишкового тепла |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання Зі шнуром живлення |
| Діаметр і потужність конфорок | Левая передняя: диаметром 100 мм, мощностью 2700 Вт Правая передняя: диаметром 145 мм, мощностью 1200 Вт Левая задняя: диаметром 70 мм, мощностью 1900 Вт Правая задняя: диаметром 180 мм, мощностью 1800 Вт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Бічне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light Газові |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Розміри ніші для вбудовування (ШхГ) | 4 х 55 х 47 см |
| Країна-виробник товару | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.