(0) |
Датчик кипіння
визначає, коли вода в каструлі досягає точки кипіння. Функція активне кип'ятіння на повільному вогні автоматично регулює налаштування температури, знижуючи її до контрольованого кипіння на повільному вогні. Ви матимете більше часу на створення інших страв.
Функція Hob2Hood для повної зручності
Функція Hob2Hood забезпечує бездротове з'єднання варильної панелі та витяжки. Почніть готувати, і витяжка автоматично відрегулює налаштування, забезпечуючи найкраще очищення повітря залежно від потужності, вибраної для панелі. Вона робить тяжку роботу за вас.
PowerBoost: потужне нагрівання в одну мить
Запуск функції PowerBoost забезпечить миттєвий викид тепла під час приготування. Це дуже корисно, якщо страви треба якнайшвидше поставити на стіл. Вода закипатиме швидше ніж будь-коли, а сковороди будуть готові до смаження на великому вогні в потрібний момент.
Кожна зона з індивідуальним таймером
Приготування кількох страв може бути складним, але з установкою таймерів. Встановіть окремі таймери для кожної конфорки, і коли таймер завершить роботу, панель автоматично вимкнеться. Це розумна допомога, тому кожен прийом їжі поєднується з легкістю.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 11 кг |
| Вага в упаковці | 11.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11.8 x 67.8 x 60 см |
| Функції | Stop&Go;Індикатор залишкового тепла;Захист від дітей;Захист від переливу;Звуковий сигнал;Об'єднані зони;Розпізнавання посуду;Сенсор кипіння;Турборежим (Booster) |
| Ширина, см | 59 |
| Глибина, см | 52 |
| Можливість під'єднання до мережі | 240 В |
| Оснащення | Автовимкнення;Дисплей;Зі шнуром живлення;Підсвітка панелі керування;Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.4 x 56 x 49 см |
| Рік випуску | 2024 |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 21 см, потужністю 2.3/3.2 кВт Лева задня: діаметром 21 см, потужністю 2.3/3.2 кВт Права передня: діаметром 14.5 см, потужністю 1.4/2.5 кВт Права задня : діаметром 18 см, потужністю 1.8/2.8 кВт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Особливості конфорок | Розширена зона на 2 конфорки |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Кількість ступенів потужності | 10 |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Слайдер управління | Прямий |
| Довжина шнура живлення, м | 1.5 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.