(0) |
| Комплектация | Варильна поверхня Скребок для чищення поверхні Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 13.56 кг |
| Вага в упаковці | 15.8 кг |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11.5 х 69 х 64.5 см |
| Додаткові характеристики | Частота електричного струму : 50 Гц |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Турборежим (Booster) |
| Ширина, см | 59 |
| Глибина, см | 52 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В 380 В |
| Оснащення | Автовимкнення Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 x 56 x 49.5 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 22 см, потужністю 2200 Вт Ліва задня: діаметром 14 см, потужністю 1400 Вт Права передня: діаметром 14 см, потужністю 1400 Вт Права задня: діаметром 18 см, потужністю 2200 Вт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Дизайнерська колекція | Avantgarde |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Висота, см | 5.5 x 59 x 52 |
| Максимальна потужність під'єднання, Вт | 7200 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.