(0) |
Оберіть ELEYUS H2EBHG SE 45 BL I – оберіть стиль, комфорт та бездоганний смак у кожній страві!
Надійна та практична склокераміка
Склокераміка – міцна та стійка до високих температур. Догляд не потребує великих зусиль, адже цей матеріал легко очищується. Ваша кухня завжди залишатиметься чистою, а надійність склокераміки забезпечить довгий термін служби варильної поверхні і елегантний вигляд кожного дня.
Індукційні нагрівальні елементи
Особливість індукційних нагрівальних елементів полягає в тому, що тепло ними не виробляється. Під час роботи вони залишаються абсолютно холодними, а поверхня зони над ними нагрівається виключно від розігрітого посуду. Ще однією унікальною особливістю індукційних нагрівальних елементів є те, що зони, які не використовуються в даний момент, можуть передавати свою потужність ввімкненим зонам, таким чином прискорюючи процес приготування.
Ефективне використання електроенергії
Індукційні варильні поверхні мають коефіцієнт корисної дії на рівні 90% у порівнянні з 30-50% у газових варильних поверхонь. Окрім того, індукційні поверхні на відміну від газових не спалюють кисню та ефективно використовують енергію безпосередньо на нагрівання страви, а не простору кухні.
Sensor Control
Сенсорне керування спроектоване для максимальної зручності. Просто доторкніться до сенсорної панелі та починайте смажити, варити, тушкувати справжню смакоту!
3 зони нагріву для оптимального користування
Зона нагріву діаметром 180 мм та максимальною потужністю 1800 Вт стане у нагоді під час щоденного приготування простих страв у невеликому посуді. Більші зони нагріву діаметром 180 мм і максимальною потужністю 2300 Вт дозволять швидко приготувати великі об’єми страв для великої та дружної сім’ї
9 рівнів нагрівання
Велика кількість рівнів нагрівання дає змогу вибрати оптимальний режим приготування для будь-яких страв.
Швидкий нагрів Booster
Функція Booster дозволяє ефективно та швидко нагріти конкретну конфорку, забезпечуючи максимальну продуктивність під час приготування. Якщо вам потрібно швидко закип’ятити молоко або розігріти олію на сковорідці, вмикайте Booster і готуйте майже в 3 рази швидше, ніж на класичних електричних поверхнях.
Pot Detection
Функція, що автоматично визначає наявність та відповідність посуду на поверхні. Варильна поверхня активується лише при виявленні посуду, тому забезпечує енергоефективність та безпеку.
Таймер
Таймер дозволяє запрограмувати час роботи кожної зони нагріву від 1 до 99 хвилин. Коли час закінчується, варильна поверхня вимкнеться та сповістить про це звуковим сигналом.
Використовувати таймер можна двома способами: для кожної зони нагріву та загальний таймер.
Індикатор залишкового тепла
Якщо сенсорне керування сигналізує вам літерою Н – це означає, що зони нагріву ще не досягли температури, нижчої за 60°С, тож слід бути обережними.
Безпека – понад усе
Автовимкнення робить користування безпечним та заощаджує енергію. Ця функція автоматично вимикає варильну поверхню, коли її не використовують протягом визначеного періоду, щоб уникнути можливих неприємностей чи надмірного споживання електроенергії. Разом з функцією захисту від дітей, ви зможете бути спокійними за безпеку своїх рідних.
5 років гарантії виробника
Компанія ELEYUS впевнена в якості та надійності техніки, тому надає 5 років повної гарантії виробника та забезпечує доступну мережу сервісних центрів в Україні.
| Комплектация | Варильна поверхня Монтажний комплект Кабель живлення 220 Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 8.2 кг |
| Вага в упаковці | 9.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11.5 х 51.5 х 56 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла;Захист від дітей;Звуковий сигнал;Розпізнавання посуду;Турборежим (Booster) |
| Ширина, см | 45 |
| Глибина, см | 51 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Автовимкнення;Дисплей;Зі шнуром живлення;Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 8.3 х 43 х 48 см |
| Рік випуску | 2024 |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня ліва конфорка: діаметром 180 мм, потужністю 1500/1800 Вт Задня ліва конфорка: діаметром 180 мм, потужністю 2000/2300 Вт Права: діаметром 180 мм, потужністю 2000/2300 Вт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Кількість ступенів потужності | 9 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Висота, см | 6.3 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.