Booster
Не витрачай зайвого часу на кухні, якщо можеш його провести з користю для себе! Функція Booster допоможе тобі в цьому. Він підвищує потужність нагрівання, що дозволяє пришвидшити процес приготування страв на 30%. Коротший час смаження чи варіння – це також менша втрата цінних речовин в продуктах. Швидко та корисно!
Система сенсорного управління
Тільки користь і вигода. Сенсорна система управління дає Вам доступ до багатьох розширених функцій, включаючи точний вибір потужності нагріву, блокування панелі. Без елементів, які виступають з поверхні варильної панелі, Ви можете швидко та легко чистити її, уникаючи виснажливого та тривалого очищення.
Блокування від дітей
Легко випадково увімкнути або вимкнути поверхню, якщо Ви зайняті на кухні різними видами діяльності. Особливо, якщо у Вашому будинку є діти. Щоб обмежити цей ризик, варильні панелі Hansa оснащені спеціальним замком (ChildLock). Увімкніть блокування і Ви отримаєте повний контроль. Безпека для всіх членів родини!
Захисне відключення зон нагріву
З метою безпеки кожна зона нагріву обладнана системою автоматичного відключення. Максимальний час роботи визначається відповідно до обраної потужністю нагріву. Якщо протягом тривалого часу потужність не змінюється, то відповідна зона відключається і з'являється індикація гарячої зони.
Розпізнання наявності та розміру посуду
Розумна поверхню? Саме так! Виберіть потрібну зону, постав на неї посуд, а панель самостійно визначить площу нагріву виходячи з розмірів каструлі або сковороди. Завдяки цьому, використання поверхні стає більш безпечним і економним, що особливо важливо. Таким чином Ви будете повністю контролювати кількість споживаної електроенергії.
Таймер
Ця функція дозволяє налаштовувати час приготування (максимум 99 хвилин) для кожної конфорки, що значно полегшує одночасне приготування декількох страв. Коли час закінчується, зона вимикається і лунає звуковий сигнал.
Таймер-хвилинник
Також таймер можна використовувати окремо від зон нагріву, щоб таймер їх не вимикав, а тільки пролунав звуковий сигнал по закінченню налаштованого часу. Або навіть тоді, коли зони поверхні вимкнені, зручно для особистих потреб, наприклад, готування в духовій шафі, якщо в неї немає свого таймера. Отримайте повний контроль над часом!
Стабільна потужність нагрівання
Чи коли-небудь траплялося з Вами таке, що під час одночасного використання багатьох нагрівальних зон їхня потужність не була однаковою? В поверхні Hansa цей ризик успішно усунуто навіть під час використання всіх зон на максимальній потужності. Саме тому Ви можете бути впевненим, що приготування є передбачуваним згідно Ваших налаштувань.
Індикатор гарячої зони
Функція інформує вас, чи не гаряча зона після зняття каструлі з конфорки. При температурі вище 60 °C на дисплеї з'являється буква «H». Між 45 та 60 °C з'являється буква «h». Зробіть свою кухню більш безпечною!
Монтаж варильної поверхні на одному рівні з робочою поверхнею
Більше немає бруду в зазорах між варильною поверхнею та робочою поверхнею! Поверхня Hansa сконструйована таким чином, що її можна вбудовувати в кухонну стільницю без будь-яких проміжків, в яких може збиратися сміття. Тепер робота на кухні - чисте задоволення!
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 8.2 кг |
| Вага в упаковці | 10 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 10.5 х 64.5 х 57 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Розпізнавання посуду Турборежим (Booster) |
| Ширина, см | 59 |
| Глибина, см | 52 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В 380 В |
| Оснащення | Автовимкнення Дисплей Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5.8 х 56 х 49 см |
| Рік випуску | 2019 |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 21 см, потужністю 1.8/2.2 кВт Ліва задня: діаметром 16 см, потужністю 1.4 кВт Права передня: діаметром 16 см, потужністю 1.4 кВт Права задня: діаметром 18 мм, потужністю 1.8 кВт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Висота, см | 5.8 х 59 х 52 |
| Максимальна потужність під'єднання, Вт | 6800 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.