(0) |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 11.5 кг |
| Вага в упаковці | 12.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15.5 х 64 х 55.5 см |
| Додаткові характеристики | Фірмові технології Touch Slider Легкий монтаж Блокування дисплея Індикація Увімк/Вимк Захист від перегріву |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від переливу Розпізнавання посуду Турборежим (Booster) |
| Ширина, см | 58 |
| Глибина, см | 51 |
| Можливість під'єднання до мережі | 240 В |
| Оснащення | Автовимкнення Дисплей Підсвітка панелі керування Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5.5 х 56 х 49 см |
| Рік випуску | 2023 |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня Max/Boost: діаметром 180 мм, потужністю 2200/3100 Вт Права передня: діаметром 145 мм, потужністю 1500/2200 Вт Ліва задня Max/Boost: діаметром 180 мм, потужністю 2200/3100 Вт Права задня Max/Boost: діаметром 210 мм, потужністю 2400/3700 Вт |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Особливості конфорок | Розширена зона на 2 конфорки |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Кількість ступенів потужності | 19 |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Висота, см | 4.8 х 58 х 51 |
| Максимальна потужність під'єднання, Вт | 7400 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.