(0) |
Прямий доступ
Нова панель використання спрощує взаємодію з варильною панеллю. Він точно показує зони нагрівання, щоб споживач міг легко контролювати кожну зону.
Індукційна техніка
Швидше й ощадніше приготування.
Індукційна технологія нагріває страву, а не поверхня варильної панелі, завдяки чому кількість розсіюваного в повітрі тепла не перевищує 10% і страви готуються ідеально.
Унікальний дизайн
Наші варильні поверхні створені, щоб бути гарними та функціональними. Унікальний дизайн наших вбудованих варильних панелей робить очищення простішим, ніж будь-коли.
Передня панель
Повний контроль над приготуванням їжі. Легкодоступні й інтуїтивно зрозумілі елементи керування зручно розміщені на передній панелі варильної поверхні, що забезпечує незабутні враження від вечері.
Мудра економія
Функція Eco Booster заощаджує до 10% енергії (порівнюючи зі стандартними функціями Booster). Він аналізує потужність, час і енергію, потрібні для кип'ятіння води впродовж 9 хвилин, потім автоматично перемикається на нижчу потужність, щоб вода й далі кипіла.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 10.1 кг |
| Вага в упаковці | 11.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12 x 67 x 60 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Турборежим (Booster) |
| Ширина, см | 59 |
| Глибина, см | 51 |
| Можливість під'єднання до мережі | 240 В |
| Оснащення | Дисплей Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 3-6 x 56-56.3 x 48 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Нижняя левая: диаметром 145 мм, мощностью 1200 Вт (booster 1600 Вт) Верхняя левая: диаметром 210 мм, мощностью 2100 Вт (booster 3000 Вт) Верхняя правая: диаметром 145 мм, мощностью 1200 Вт (booster 1600 Вт) Нижняя правая: диаметром 180 мм, мощностью 1800 Вт (booster 2100 Вт) |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Висота, см | 5.4 х 59 х 51 |
| Максимальна потужність під'єднання, Вт | 7200 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.