(0) |
Електрична варильна поверхня HI 32 TC від компанії VENTOLUX має гарний дизайн і дуже проста в догляді. Фронтальне розташування сенсорної панелі керування спростить роботу до мінімуму, що не становитиме труднощів у використанні.
| Комплектация | Варильна поверхня Монтажний комплект Шнур Вилка Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 4.1 кг |
| Вага в упаковці | 4.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 10 х 35 х 55 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Програматор |
| Ширина, см | 28.8 |
| Глибина, см | 52 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Дисплей З вилкою живлення Зі шнуром живлення Підсвітка панелі керування Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 6.2 х 27.2 х 50.4 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня конфорка: діаметром 180 мм, потужністю 1200 Вт Задня конфорка: діаметром 180 мм, потужністю 1700 Вт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Domino |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Кількість ступенів потужності | 9 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Висота, см | 6.2 х 28.8 х 52 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.