(0) |
Варильна поверхня електрична Beko HII64200FMT
Адаптивна варильна поверхня для будь-якого посуду| Комплектация | Поверхня індукційна Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 9.85 кг |
| Вага в упаковці | 10.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12.5 х 65 х 60 см |
| Додаткові характеристики | Вилка та шнур живлення до комплекту не входять |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Захист від переливу |
| Ширина, см | 58 |
| Глибина, см | 51 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Автовимкнення Дисплей Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 х 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня ліва конфорка: діаметром 180 мм, потужністю 2000/2300 Вт Задня ліва конфорка: діаметром 180 мм, потужністю 2000/2300 Вт Задня права конфорка: діаметром 210 мм, потужністю 2000/2300 Вт Передня права конфорка: діаметром 145 мм, потужністю 1600/1800 Вт |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Особливості конфорок | Розширена зона на 2 конфорки |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Кількість ступенів потужності | 9 |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Висота, см | 5.2 х 58 х 51 |
| Максимальна потужність під'єднання, Вт | 7200 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.