Індукційна варильна поверхня моделі 300: нагрівання буде і потужнішим, і швидше. Без необхідності розпалювання газу або розігріву спіралів конфорки швидко досягають високих температур, і вода закипає швидше, ніж будь-коли. Миттєвий відгук на зниження температури дає повний контроль. Індукція швидко і точно нагріває безпосередньо потрібний об'єкт, у той час як навколишній простір залишається холодним і безпечним. Вона також забезпечує миттєву зміну температури. При цьому гладка поверхня полегшує очищення.
Функція Hob2Hood® забезпечує бездротове з'єднання варильної поверхні та витяжки.
Почніть готувати, а витяжка сама підбере налаштування для оптимальної швидкості екстракції відповідно до вибраного рівня нагрівання варильної панелі.
Робить усю роботу за вас.
Сенсори управління індукцією позбавлять необхідності здогадів. Доступ до налаштувань через сенсорну скляну поверхню дозволяє легко підвищувати або знижувати температуру. Відсутність кнопок або ручок, що виступають, спрощує очищення.
Запуск PowerBoost забезпечить миттєвий викид тепла під час приготування.
Це дуже корисно, якщо страви треба якнайшвидше поставити на стіл. Вода закипатиме швидше ніж будь-коли, а сковороди будуть готові до смаження на великому вогні в потрібний момент. Регульований таймер допоможе без клопоту стежити за приготуванням. Його можна встановити на якийсь час до однієї години, щоб отримати своєчасне нагадування про хід приготування. Він вимкне конфорку після заданого часу, а також послужить таймером, коли варильна поверхня не використовується.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 10.7 кг |
| Вага в упаковці | 11.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11.8 x 67.8 x 60 см |
| Додаткові характеристики | Фірмові технології: Hob-to-Hood |
| Функції | Stop&Go Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Звуковий сигнал Розпізнавання посуду Турборежим (Booster) |
| Ширина, см | 59 |
| Глибина, см | 52 |
| Можливість під'єднання до мережі | 240 В |
| Оснащення | Автовимкнення Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.4 х 56 х 49 см |
| Рік випуску | 2023 |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 210 мм, потужністю 2300/3700 Вт Ліва задня: діаметром 180 мм, потужністю 1800/2800 Вт Права передня: діаметром 145 мм, потужністю 1400/2500 Вт Права задня: діаметром 180 мм, потужністю 1800/2800 Вт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Країна-виробник товару | Румунія |
| Висота, см | 6 х 59 х 52 |
| Максимальна потужність під'єднання, Вт | 7350 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.