Система Touch control
Повністю сенсорне керування. Чітке, точне керування з миттєвою реакцією.
Сенсорне керування потужністю Power-Slide
Проведіть або торкніться пальцем у потрібному місці на лінійці керування для вибору потрібного ступеня
потужності.
Функція Keep Warm
Підтримка температури приготованої страви. Може використовуватися для повільного тушкування.
Функція Power
Упродовж декількох хвилин потужність одного поля нагрівання, цілком або частково, перекидається на сусіднє. Наприклад, від 1,5 до 2,0 кВт, від 2,2 до 3,6 кВт, від 3,6 до 5,0 кВт, що призводить до надшвидкого нагрівання.
Система автоматичного вимикання Safety Guard
Якщо Ви після користування поверхнею не вимкнули одне або кілька нагрівальних полів, то після закінчення максимального часу увімкнення одного з них поля вимикаються автоматично.
Блокування кнопок. Захист дітей
Щоб уникнути небажаної експлуатації, керування поверхнею можна заблокувати. Спокій для життя без хвилювань і безпечного, впевненого використання.
Склокерамічна поверхня
Ударостійка склокераміка. Естетичне задоволення в поєднанні з більшою легкістю очищення.
Автоматичне розпізнавання посуду
Впевненість, яку вирізняє вміле використання технології для вигоди споживача.
«Холодна» поверхня
Поверхня нагрівається тільки під посудом, що розігрівається, поза зоною контакту посуду з нагрівальним
полем поверхня залишається «холодною», що гарантує високу безпеку та легкість очищення.
Індикатор залишкового тепла
Вказує, коли поле нагрівання достатньо гаряче після використання. Ця індикація гасне, якщо температура опустилася нижче за 60 °C.
Легкість монтажу
Монтаж можливий у стільниці, зроблені з будь-яких матеріалів.
| Комплектация | Варильна поверхня Скребок для чищення поверхні Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 13.56 кг |
| Вага в упаковці | 15.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11.5х69х64.5 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Розпізнавання посуду Сенсор кипіння Турборежим (Booster) |
| Ширина, см | 59 |
| Глибина, см | 52 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В 380 В |
| Оснащення | Автовимкнення Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5х56х49.5 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 210 мм, потужністю 2200 (Power 3600) Вт Ліва задня: діаметром 150 мм, потужністю 1400 (Power 2000) Вт Права: діаметром 300 мм, потужністю 3600 (Power 5000) Вт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Дизайнерська колекція | Avantgarde Plus |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Висота, см | 5.5х59х52 |
| Максимальна потужність під'єднання, Вт | 7200 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.