(0) |
Система Touch control
Повністю сенсорне керування. Чітке, точне керування з миттєвою реакцією.
Сенсорне керування потужністю POWER-SLIDE
Проведіть або торкніться пальцем у потрібному місці на лінійці керування для вибору потрібного ступеня потужності.
Функція KEEP WARM
Підтримка температури приготованої страви. Може використовуватися для тушкування.
Система автоматичного вимикання Safety Guard
Якщо Ви після використання поверхні не вимкнули одне або кілька нагрівальних полів, то після закінчення максимального часу ввімкнення одного з них поля вимикаються автоматично.
Блокування кнопок Захист дітей
Щоб уникнути небажаної експлуатації, керування поверхнею можна заблокувати. Спокій для життя без хвилювань і безпечного, впевненого використання.
Склокерамічна поверхня
Ударостійка склокераміка. Естетичне задоволення в поєднанні з більшою легкістю очищення.
Автоматичне розпізнавання посуду
Впевненість, яку вирізняє вміле використання технології для вигоди споживача.
«Холодна» поверхня
Поверхня нагрівається тільки під розігріваним посудом, поза зоною контакту посуду з нагрівальним полем поверхня залишається «холодною», що гарантує високу безпеку та легкість очищення.
Індикатор залишкового тепла
Вказує, коли поле нагрівання достатньо гаряче після використання. Ця індикація гасне, якщо температура опустилася нижче за 60 °C.
Легкість монтажу
Монтаж можливий у стільниці, зроблені з будь-яких матеріалів.
| Комплектация | Варильна поверхня Скребок для чищення поверхні Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 12.75 кг |
| Вага в упаковці | 15.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14.5 х 87.3 х 62.5 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Об'єднані зони Розпізнавання посуду |
| Ширина, см | 77 |
| Глибина, см | 52 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Автовимкнення Дисплей Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5.8 х 74 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня зона: розміром 200х200 мм, потужністю 1.8 (3) кВт Права передня зона: розміром 200х200 мм, потужністю 1.8 (3) кВт Ліва задня зона: розміром 200х200 мм, потужністю 1.8 (3) кВт Права задня зона: розміром 200х200 мм, потужністю 1.8 (3) кВт Центральне поле: діаметром 280 мм, потужністю 2 кВт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Дизайнерська колекція | Empire |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Висота, см | 6.2 х 77 52 |
| Максимальна потужність під'єднання, Вт | 7800 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.